Také máte rádi ty dny, kdy podzimní slunce prokresluje pastelově zbarvené koruny stromů a vy se tomu kouzlu přírody obdivujete zas a znovu? To jedinečné období působí na každého z nás. A v Karlových Varech to platí minimálně dvojnásob.

Barvy, to je rozmanitost cest a směrů. A takový den je jako stvořený k procházce lázeňskými lesy. Tu můžete začít třeba u lanovky Diana, která vás vyveze ke stejnojmenné rozhledně. Výhledy do všemi barvami hrajícího údolí světoznámých lázní jsou fascinující. S barevností podzimu zde mohou soupeřit snad jen křídla více než tří set exotických motýlů v Motýlím domě, který vás zve k návštěvě právě na Dianě.

Barvy, to je hravost a zábava. Atmosférou padajícího listí můžete dojít mj. i do areálu Svatý Linhart s jeho přírodním lanovým centrem. Ke sportu či aktivnímu odpočinku vás zvou také Areál RolavaBazénové centrum KV Arena či Bazénový komplex v Alžbětiných lázních.

Barvy, to je jedinečnost, nezaměnitelnost, originalita. A právě takové jsou karlovarská Becherovka či exkluzivní sklo Moser. Tradiční karlovarské výrobky můžete obdivovat v muzeích obou zmíněných firem. A jako suvenýr si je samozřejmě odvézt domů z lázní.

Barvy, to je také relaxace. Mimo všechny léčebné procedury, které vám lázeňské město nabízí, stojí za to pohodlně se uvelebit v solné jeskyni, hodit starosti za hlavu a odpočívat. Třeba se vám vybaví i barvy moře…

Barvy, to je umění! Ať už navštívíte Galerii umění nebo Interaktivní galerii Becherova vila, vždy se můžete těšit na to nejlepší z tvorby klasiků i současných autorů české výtvarné scény. Městské divadlo vás uvítá historickou oponou od mistrů secese bratří Klimtů a Franze Matsche. Bavit se zde  můžete činohrou, operou, operetou či baletem… Neopomeňte se také zaposlouchat do interpretačního umění Karlovarského symfonického orchestru, jednoho z nejstarších světových hudebních těles. 

Barvy, to je jedinečnost okamžiku. Nenechte si je v podzimních Karlových Varech ujít! Využijte Karlovy VARY REGION CARD.